Obchodní podmínky

 

Pro nakupování v internetovém obchodě, není nutné se registrovat.

Pokud je zboží na skladě, zasíláme jej obratem, v případě, že není, bývá dodací lhůta zpravidla 1-2 týdny. O této situaci Vás budeme informovat a děkujeme za pochopení.

 

Dobírka:

Objednané zboží je zasíláno poštou na dobírku. Poštovné a balné je při dobírce 150,-Kč.

 

Bankovní převod:

Při uhrazení částky za zboží bankovním převodem, Vám po objednání zboží bude zaslána emailem faktura a po jejím uhrazení, bude zboží expedováno. Cena poštovného a balného je 100,-Kč.

Všechny uvedené ceny v eshopu jsou včetně DPH.

 

Garance vrácení peněz:

Garantujeme vrácení peněz za objednané náhradní díly, které se Vám nehodí, nebo byly chybně objednány. Zboží musí být neporušené a pokud možno v původním obalu. Celá částka za objednávku bude vrácena na bankovní účet. Zákazník pouze hradí dopravu prodejci.

 

Bezpečnost a ochrana osobních údajů:

Provozovatel internetového obchodu, zaručuje všem zákazníkům tohoto internetového obchodu ochranu jejich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů, a zároveň se zavazuje, že osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně, s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkající se objednaného zboží (sdělení nutných údajů: jméno, telefon a dodací adresa přepravci).